BEWIT® WOMAN SAGITTARIUS (STRELEC)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT WOMAN SAGITTARIUS

Pokiaľ sme sa narodili v znamení ohnivého Strelca, bude pre vás vhodné integrovať do svojho charakteru hodnoty protiľahlých vzdušných Blížencov.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1056
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

STRELEC (23. NOVEMBRA – 21. DECEMBER)


Strelec – kentaur, napoly kôň a napoly lukostrelec mieriaci vysoko k nebesiam. Toto bodré, žoviálne znamenie v sebe prepája inštinkty – kôň, s intuíciou – lukostrelec, hľadajúci smer vývoja, hľadajúci spirituálny presah nad každodennosťou. Symbolom tohto znamenia, ktoré je charakteristické svojou úprimnosťou a otvorenosťou, je šíp, ktorý letí k svojmu cieľu. Toto znamenie je vysoko optimistické, priateľské, veselé s neutíchajúcou predstavivosťou, túžbou po dobrodružstve a mnohými plánmi. Strelci milujú slobodu a nezávislosť, neznášajú pocit obmedzovania. Vládcom a ochrancom Strelca je Jupiter, ktorý mu v prípade potreby prichádza na pomoc. Strelci majú na zreteli blaho ľudstva, spoločnosti. Svojím založením, sú filozofi, myslitelia. Bývajú duchovne založení, etickí, čestní a spravodliví. Strelca vystihuje veta: "Chápem". Intuitívne chápu smery myslenia a preto niekedy mávajú schopnosť predvídať budúcnosť. Mávajú túžbu vedieť a poznať veci čo najpresnejšie. Radi cestujú. Dôležitá je pre nich sloboda. Túži po pravde a poznaní.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tienistým prejavom Strelcov môže patriť neschopnosť si medzi plánmi a ich variantami nájsť ten jeden jediný, ktorý precízne rozpracujú a dokončia. Môžu mať obavu, že nie sú dosť múdri na to, aby čokoľvek reálne začali – veční študenti hľadajúci múdrosť. Niekedy môžu mať sklon k fanatickosti a úzkoprsosti.

Blíženec pomáha Strelcovi pochopiť, že permanentné hĺbanie nad súcnosťou súcna môže vyčerpávať a aj hlboké filozofie treba preložiť humorom. Nie je potrebné sa každou svojou myšlienkou snažiť o spásu ľudstva, ale chápať, že aj ľahkonohé surfovanie v krajinách svojej vlastnej mysle, môže odkrývať netušené obrazy.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® WOMAN SAGITTARIUS (STRELEC) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Geraniol* Cananga Odorata Flower Oil Dipterocarpus Turbinatus Balzam Oil Linalool* Citrus Reticulata Peel Oil Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Benzyl Alcohol* Benzyl Benzo Ocimum Basilicum Oil Pogostemon Cablin Leaf Oil Farnesol* Mentha Piperita Oil Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Citral* Eugenol* Isoeugenol* Lavandula Angustifolia Oil Boswellia Sacra Resin Oil Boswellia Serrata Oil Bursera Graveolens Wood súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: