BEWIT® WOMAN ARIES (BARAN)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT WOMAN ARIES

Ak ste sa narodili so slnkom v ohnivom Barane, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty protiľahlého znamenia vzdušných Váh.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1032
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

Baran (21. Marca - 20. apríla)


Baran je prvým znamením zverokruhu, znamením nových počiatkov. Je to znamenie ohnivé (vládnu mu mars a pluto) a preto Barani často prekypujú nadšením a tvorivou energiou. Barani bývajú súťaživí, priebojní a ambiciózni, pokiaľ sa pre niečo nadchnú. Snažia sa byť prví a najlepší, bývajú svojou povahou vodcami. Barani bývajú obdarovaní silnou vôľou, vysokou sebadôverou a mávajú veľkú schopnosť sebaregenerácie. V živote sa presadzujú akcií. Bývajú spontánni a bezstarostní.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tienistým stránkam patrí nerozvážnosť, zbytočné riskovanie, preceňovanie síl, provokácia, neochota zastavovať sa na svojej ceste, rozvážiť, uvážiť, zamyslieť sa, vybíjanie energie nezmyselným, deštruktívnym spôsobom. Barani často odmietajú uznať porážku. Neradi robia kompromisy a to niekedy vedie k zbytočným konfliktom. Niekedy bývajú netrpezliví. Ich impulzívnosť a neochota počúvať rady ostatných ich môžu ľahko priviesť do problémov. Pokiaľ sa Baran odhodlá, alebo je životnými udalosťami nútený zmeniť postoje, rozhodne mu napomôže postupne prijať hodnoty protiľahlých Váh. K tým patrí súvaha, schopnosť udržiavať rovnováhu bytia, harmóniu, diplomaciu, takt. Váhy inšpirujú Baranov zručností premýšľať svoje plány, jednať s rozvahou av súčinnosti s možnosťami druhých, vnímať, ako sa môžu jeho silné myšlienky a emócie dotýkať druhých.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® WOMAN ARIES (BARAN) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Linalool* Lavandula Angustifolia Oil Pelargonium Graveolens Flower Oil Cananga Odorata Flower Oil Geraniol* Boswellia Serrata Oil Citrus Aurantium Dulcis Oil Benzyl Benzyl Ocimum Basilicum Oil Citrus Limon Peel Oil Eucalyptus Globulus Leaf Oil Mentha Arvensis Herb Oil Eugenol* Farnesol* Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Nigella Sativa Seed Oil Benzyl Alcohol* Citronellol* Vulgaris Leaf Oil Picea Abies Leaf Oil Melaleuca Alternifolia Leaf Oil Achillea Millefolium Oil Cupressus Sempervirens Leaf Oil Origanum Majorana Leaf Oil Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Ocimum Sanctum Leaf Oil Boswellia Sacra Resin Oil Citru s Wood Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Hyssopus Officinalis Leaf Oil Rosa Damascena Flower Oil Santalum Album Oil Melissa Officinalis Leaf Oil Rosa Albumy Flower Extract Vanilla Planifolia Fruit Oil Rosa Centifolia Flower Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: