Skúsenosti - referencie

odporúčanie 
 
Naši zákazníci sa podelili o svoje skúsenosti 

 
Dobrý deň, dnes mi došiel kuriérom tovar, ktorý som si u Vás objednala, minulý týždeň vo štvrtok. Jedná sa o dámsky parfém. Nedalo mi nenapísať Vám spätnú väzbu. Som milo prekvapená darčekom ktorý ste mi zaslali. Jedná sa o tablety- výživový doplnok značky Maca, pre ženy. Čo ma ešte milo prekvapilo bolo keď som otvorila faktúru. Poďakovanie s veselým motívom, hneď ste mi vyčarili úsmev na tvári. Vidím, že zákazníkov si vážite, čo nie je vždy samozrejmosťou. Takže týmto sa Vám chcem poďakovať za rýchly a pozitívny prístup z Vašej strany. Po vyskúšaní parfému (a tabliet) :) a ako bonus Váš prístup, Vás budem určite odporúčať ďalej. Ďakujem za spríjemnenie dňa. S pozdravom a úctou Š B. 

Hodnotenie: 100 %

Tovar mi nedošiel úplný, ale veľmi rýchlo zjednali nápravu aj s osobným ospravedlnením a pozornosťou, čím ma presvedčili o tom, že sú dobrí. Človek spozná pravdu až podľa reakcie, keď nastane nejaká nezrovnalosť a mám aj opačnú skúsenosť s iným obchodom. L.F.


Zaujímavé a kvalitné produkty, ktoré iné eshopy nemajú v ponuke. Oceňujem kvalitu zákazníckeho servisu a rýchlosť doručenia. A to nakupujem pravidelne. Marek


Vážení zúčastnení !
Super spolupráca a držanie slova. Ďakujem, spokojnosť. Po overení predpokladám pokračovanie. Keby všetci tak...
R.K., Košice, dnes


Dobrý deň.

Veľmi pekne ďakujem za darčeky - je to od Vás milé. Prajem kopec*len spokojných zákazníkov. s úctou Mgr. M.


Darček som nečakala,milé

Micky


 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.