MACA pre mužov

5 dôvodov prečo je naša Maca najpredávanejšia

1, Naša MACA pre mužov je dovážaná priamo z Peru od pestovateľa a je certifikovaná UVZSR
2, Ako jediný v SR máme čistú MACA Fresh pre mužov
3, Ako jediný v SR máme až tri druhy MACA
4, Máme 10 ročné skúsenosti s predajom MACA
5, Našu MACU pre mužov poznajú už tisíce spokojných zákazníkov v SR ale aj v ČR

MACA Fresh pre mužov je maca pripravovaná výlučne z čistej šťavy plodiny, takže jej účinky sa znásobujú 8—10 násobne oproti produktu obyčajná Maca. Na 1kg MACA Fresh v prášku je potrebných 19kg surovej plodiny. Vylisuje sa šťava, ktorá sa nechá zamraziť, kvôli zachovaniu živín. MACA Fresh je „kaviárom“ medzi všetkými druhmi MACA.

MACA PRE MUŽOV ZVYŠUJE SEXUÁLNE FUNKCIE A VÝDRŽ

Stále častejšie možno počuť, že MACA pre mužov je takzvanou prírodnou viagrou, a to kvôli jej schopnosti zlepšiť problémy súvisiace s erekciou. V štúdii, ktorej sa zúčastnilo 50 mužov sa sexuálnou dysfunkciou, podávali všetkým mužom denne 2400 mg koreňu z MACA. Po dvanásť týždňovej liečbe u nich došlo k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výdrže. Vplyv MACA na sexuálny výkon je jemný a postupný, na rozdiel od viagry, kde je účinok okamžitý a môže mať zdravotné riziká. Výsledky s MACA ukazujú skutočné zlepšenie sexuálnych funkcií v čase bez zdravotných rizík spojených s liekmi podobnými viagre.

 
29
2912929
Značky
 • maca man Novinka Tip
  Skladom

  Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.

  Pôvodne: 35 €
  Ušetríte: 6 € (–17 %)

  29 €

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.