Hydro pumpa HYDRO7 na zväčšenie penisu (pôvodná BATHMATE HERCULES)

 
Akcia Zväčšiť
 • 1 z 4
 

BESTSELLER Špeciálna vodná vakuová pumpa HYDRO7 (pôvodná Bathmate Hercules) pre zväčšenie penisu. Najobľúbenejší produkt medzi mužmi v otázke zväčšenia penisu. 

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 82 €
Cena 57,50 € bez DPH
69 €    
Kód tovaru BAT01
Kategória Doplnky na zväčšenie penisu
 

BESTSELLER MEDZI MUŽMI V OTÁZKE ZVÄČŠENIA PENISU, PREDĹŽENIE PENISU A MAXIMÁLNU EREKCIE

Vďaka kombinácii jedinečného dizajnu a funkčnosti založenej na báze vody, bezpečných materiálov a extrémneho výkonu sú pumpy zo série Bathmate právom považované za jednotku na trhu. Vďaka viac než miliónu spokojných zákazníkov, si môžete byť istí, že Bathmate prináša skutočné výsledky, ktoré výrazne zlepšia váš sexuálny život a vaše sebavedomie. Na rozdiel od tradičných púmp, vodné pumpy Bathmate nepoužívajú iba vzduch na vytvorenie vákua (používajú vodný vztlak) , čím vylučujú nebezpečenstvo, ktoré pri použití týchto púmp hrozí. Používanie Bathmate je veľmi jednoduché! Keď ste vo vani alebo sprche, stačí naplniť Bathmate horúcou vodou a za 15 minút máte hotovo!

Viac ako 85% používateľov (výskum v roku 2018 na 155 používateľoch) potvrdilo, že Bathmate naozaj funguje! Bathmate sa vyrába od roku 2006 a od tej doby sa stala jednotkou na trhu. Dajte si pozor na necertifikované napodobeniny, ktoré Vám neprinesú požadované výsledky a môžu byť často nebezpečné.

1. Skutočné výsledky
Pumpy Bathmate Vám môžu priniesť hneď niekoľko pozitívnych efektov. V poslednom výskume 70% užívateľov zaznamenalo nárast veľkosti penisu, 76% zaznamenalo lepšiu erekciu a 75% užívateľov uviedlo, že došlo k nárastu ich sebavedomia. Tieto čísla boli ešte lepšie u užívateľov, ktorí používali Bathmate pravidelne viac ako mesiac.  *

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

2. Bezpečný dizajn
Bezpečnosť užívateľov je na prvom mieste, preto sú všetky produkty Bathmate vyrobené z materiálov bezpečných pre telo, čo dokazuje Aspen Clinical Research.

3. Jednoduché používanie
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať Bathmate denne. Tlak vyvolaný pumpou pôsobí na svalové tkanivo penisu, čo sposobuje jeho zväčšenie, podobne ako pri pravidelnom posilňovaní svalov v posilňovni . Vďaka jedinečnému dizajnu je možné používať pohodlne Bathmate v sprche alebo vo vani a urobiť tak z používania jednoduchú dennú rutinu.

4. Široký výber
Na výber je široká škála produktov Bathmate, aby si vybral každý muž tú najvhodnejšiu pumpu pre seba.

V PONUKE SÚ TRI RADY VODNÝCH PÚMP BATHMATE

1. BATHMATE HYDRO

Základná rada vhodná pre začínajúcich používateľov. V tejto rade je v súčasnej dobe ponúkaný jeden model Bathmate HYDRO7 . Je to prvá pumpa na svete, ktorá začala využívať vodnú technológiu na vytvorenie dostatočného, ale bezpečného tlaku a pomáha tak užívateľom dosiahnuť lepšiu veľkosť penisu a pevnejšiu erekciu. Je vhodná pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu v erekcii medzi 12-18 cm.

2. BATHMATE HYDROMAX

Rad Bathmate Hydromax je vylepšená varianta radu HYDRO. Je to svetový bestseller. 92% používateľov bolo v poslednom výskume spokojných s výkonom tejto pumpy. Zaznamenali zväčšenie penisu a kvalitnejšiu erekciu. Bathmate Hydromax ponúka o 35% lepší výkon, vylepšený ventil a komfortnú vložku pre lepšie tesnenie a pohodlnejšie používanie. 

V súčasnej dobe máme v ponuke 2 typy púmp z tejto série - HYDROMAX7 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu v erekcii medza 12 až 18 cm a HYDROMAX9 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu medzi 18-23 cm.

3. BATHMATE HYDROEXTREME

Pre najnáročnejších používatelia je vytvorená rada HYDROEXTREME. Najvýkonnejšia pumpa na svete. Oproti rade Hydromax obsahuje navyše balónkovú pumpičku, ktorá pomáha používateľom vytvoriť maximálny podtlak a dosiahnuť tak maximálnu veľkosti penisu a pevnú erekciu - ľahko a bezpečne.

V súčasnej dobe máme v ponuke 2 typy púmp z tejto série - HYDROEXTREME7 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu v erekcii medza 12 až 18cm a HYDROEXTREME9 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu medzi 18-23 cm.

 

AKO SA POUŽÍVA A AKO FUNGUJE BATHMATE HYDROMAX (INŠTRUKTÁŽNE VIDEO)

AKO SA POUŽÍVA A AKO FUNGUJE BATHMATE HYDRO (INŠTRUKTÁŽNE VIDEO)

 

ODPORÚČAME

Pre maximálne výsledky odporúčame kombinovať pumpy Bathmate s niektorým doplnkom stravy, napr. Andrimax 120 kapsúl, ktorý obsahuje látky pre lepšie prekrvenie a intímne zdravie muža. Môže k tomu využiť nášho akčného balíčka .

Podobný produkt

 • hydromax X40 Novinka HX40
  Hydro pumpa Hydromax9 na zväčšenie penisu (povôdná Hydromax X40 )
  Skladom

  Špeciálna vodná hydro pumpa Hydromax X40 na zväčšenie penisu. Bestseller medzi mužmi v otázke zväčšenia penisu. Väčšia než Hydromax X30 - pre penisy väčších rozmerov.

  Pôvodne: 129 €
  Ušetríte: 30 € (–23 %)

  99 €
 • hydromax X30 Akcia HX30
  Hydro pumpa Hydromax7 na zväčšenie penisu (pôvodne Hydromax X30)
  Skladom

  Špeciálna vodná hydro pumpa Hydromax X30 na zväčšenie penisu. Bestseller medzi mužmi v otázke zväčšenia penisu. Novší model ako Bathmate Hercules.

  Pôvodne: 109 €
  Ušetríte: 20 € (–18 %)

  89 €
 • X30+ C +D Akcia Tip Doprava zadarmo 320
  HYDROMAX X30 + CRILEX + DELAY SPRAY
  Skladom

  Akčný balíček HYDRO PUMPA HYDROMAX X30 NA ZVÄČŠNIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  Pôvodne: 189 €
  Ušetríte: 60 € (–32 %)

  129 €
 • EXTREME 30 + A Akcia Tip Doprava zadarmo 329
  HYDROMAX X30 EXTREME + ANDRIMAX 120 KAPSUL
  Skladom

  Akčný balíček VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X30 NA ZVÄČŠENIE PENISU + ANDRIMAX 120 KAPSÚL, TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PENISU

  Pôvodne: 249 €
  Ušetríte: 30 € (–12 %)

  219 €
 • X40 + C +D Akcia Tip Doprava zadarmo 317
  HYDROMAX X40 + CRILEX + DELAY SPRAY
  Skladom

  Akčný balíček HYDRO PUMPA HYDROMAX X40 NA ZVÄČŠENIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  Pôvodne: 169 €
  Ušetríte: 30 € (–18 %)

  139 €
 • EX 40 +A Akcia Tip Doprava zadarmo 326
  HYDROMAX X40 XTREME + ANDRIMAX 120 KAPSUL
  Skladom

  Akčný balíček VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X40 NA ZVÄČŠENIE PENISU + ANDRIMAX 120 KAPSÚL, TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PENISU

  Pôvodne: 259 €
  Ušetríte: 30 € (–12 %)

  229 €
 • EX X 30 + C + D Akcia Tip Doprava zadarmo 314
  HYDROMAX XTREME X30 + CRILEX + DELAY SPRAY
  Skladom

  Akčný balíček VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X30 NA ZVÄČŠENIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE+ LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  219 €
 • EX X40 +C + D Akcia Tip Doprava zadarmo 311
  HYDROMAX XTREME X40 + CRILEX + DELAY SPRAY
  Skladem

  Akčný balíček VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X40 NA ZVÄČŠENIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  229 €

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Cookie nie sú sušienky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.