Vákuová hydro pumpa na penis Bathmate - Hydro 7

 
Akcia Zväčšiť
 • 1 z 4
 

BESTSELLER: Špeciálna vodná vakuová pumpa HYDRO7 (pôvodná Bathmate Hercules) pre zväčšenie penisu. Najobľúbenejší produkt medzi mužmi v otázke zväčšenia penisu. 

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 82 €
Cena 57,50 € bez DPH
69 €    
Zdarma od nás dostanete
Kód tovaru BAT01
Kategória Zväčšenie penisu
 

BESTSELLER MEDZI MUŽMI V OTÁZKE ZVÄČŠENIA PENISU, PREDĹŽENIE PENISU A MAXIMÁLNU EREKCIE

Vďaka kombinácii jedinečného dizajnu a funkčnosti založenej na báze vody, bezpečných materiálov a extrémneho výkonu sú pumpy zo série Bathmate právom považované za jednotku na trhu. Vďaka viac než miliónu spokojných zákazníkov, si môžete byť istí, že Bathmate prináša skutočné výsledky, ktoré výrazne zlepšia váš sexuálny život a vaše sebavedomie. Na rozdiel od tradičných púmp, vodné pumpy Bathmate nepoužívajú iba vzduch na vytvorenie vákua (používajú vodný vztlak) , čím vylučujú nebezpečenstvo, ktoré pri použití týchto púmp hrozí. Používanie Bathmate je veľmi jednoduché! Keď ste vo vani alebo sprche, stačí naplniť Bathmate horúcou vodou a za 15 minút máte hotovo!

Viac ako 85% používateľov (výskum v roku 2018 na 155 používateľoch) potvrdilo, že Bathmate naozaj funguje! Bathmate sa vyrába od roku 2006 a od tej doby sa stala jednotkou na trhu. Dajte si pozor na necertifikované napodobeniny, ktoré Vám neprinesú požadované výsledky a môžu byť často nebezpečné.

1. Skutočné výsledky
Pumpy Bathmate Vám môžu priniesť hneď niekoľko pozitívnych efektov. V poslednom výskume 70% užívateľov zaznamenalo nárast veľkosti penisu, 76% zaznamenalo lepšiu erekciu a 75% užívateľov uviedlo, že došlo k nárastu ich sebavedomia. Tieto čísla boli ešte lepšie u užívateľov, ktorí používali Bathmate pravidelne viac ako mesiac.  *

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

2. Bezpečný dizajn
Bezpečnosť užívateľov je na prvom mieste, preto sú všetky produkty Bathmate vyrobené z materiálov bezpečných pre telo, čo dokazuje Aspen Clinical Research.

3. Jednoduché používanie
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať Bathmate denne. Tlak vyvolaný pumpou pôsobí na svalové tkanivo penisu, čo sposobuje jeho zväčšenie, podobne ako pri pravidelnom posilňovaní svalov v posilňovni . Vďaka jedinečnému dizajnu je možné používať pohodlne Bathmate v sprche alebo vo vani a urobiť tak z používania jednoduchú dennú rutinu.

4. Široký výber
Na výber je široká škála produktov Bathmate, aby si vybral každý muž tú najvhodnejšiu pumpu pre seba.

V PONUKE SÚ TRI RADY VODNÝCH PÚMP BATHMATE

1. BATHMATE HYDRO

Základná rada vhodná pre začínajúcich používateľov. V tejto rade je v súčasnej dobe ponúkaný jeden model Bathmate HYDRO7 . Je to prvá pumpa na svete, ktorá začala využívať vodnú technológiu na vytvorenie dostatočného, ale bezpečného tlaku a pomáha tak užívateľom dosiahnuť lepšiu veľkosť penisu a pevnejšiu erekciu. Je vhodná pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu v erekcii medzi 12-18 cm.

2. BATHMATE HYDROMAX

Rad Bathmate Hydromax je vylepšená varianta radu HYDRO. Je to svetový bestseller. 92% používateľov bolo v poslednom výskume spokojných s výkonom tejto pumpy. Zaznamenali zväčšenie penisu a kvalitnejšiu erekciu. Bathmate Hydromax ponúka o 35% lepší výkon, vylepšený ventil a komfortnú vložku pre lepšie tesnenie a pohodlnejšie používanie. 

V súčasnej dobe máme v ponuke 2 typy púmp z tejto série - HYDROMAX7 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu v erekcii medza 12 až 18 cm a HYDROMAX9 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu medzi 18-23 cm.

3. BATHMATE HYDROEXTREME

Pre najnáročnejších používatelia je vytvorená rada HYDROEXTREME. Najvýkonnejšia pumpa na svete. Oproti rade Hydromax obsahuje navyše balónkovú pumpičku, ktorá pomáha používateľom vytvoriť maximálny podtlak a dosiahnuť tak maximálnu veľkosti penisu a pevnú erekciu - ľahko a bezpečne.

V súčasnej dobe máme v ponuke 2 typy púmp z tejto série - HYDROEXTREME7 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu v erekcii medza 12 až 18cm a HYDROEXTREME9 pre mužov, ktorí majú veľkosť penisu medzi 18-23 cm.

 

AKO SA POUŽÍVA A AKO FUNGUJE BATHMATE HYDROMAX (INŠTRUKTÁŽNE VIDEO)

AKO SA POUŽÍVA A AKO FUNGUJE BATHMATE HYDRO (INŠTRUKTÁŽNE VIDEO)

 

ODPORÚČAME

Pre maximálne výsledky odporúčame kombinovať pumpy Bathmate s niektorým doplnkom stravy, napr. Andrimax 120 kapsúl, ktorý obsahuje látky pre lepšie prekrvenie a intímne zdravie muža. Môže k tomu využiť nášho akčného balíčka .

Podobné produkty

 • X30+ C +D Akcia Tip + Darček zdarma Doprava zadarmo 320
  Akčný balíček: Pumpa na penis Hydromax X30 + Crilex + Delay Sprej
  Skladom

  Akčný balíček: HYDRO PUMPA HYDROMAX X30 NA ZVÄČŠNIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  Pôvodne: 189 €
  Ušetríte: 60 € (–32 %)

  129 €
 • EXTREME 30 + A Akcia Tip + Darček zdarma Doprava zadarmo 329
  Akčný balíček: Pumpa na penis HydroMax X30 Extreme + Andrimax 120 kapsúl
  Skladom

  Akčný balíček: VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X30 NA ZVÄČŠENIE PENISU + ANDRIMAX 120 KAPSÚL, TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PENISU

  Pôvodne: 249 €
  Ušetríte: 30 € (–12 %)

  219 €
 • X40 + C +D Akcia Tip + Darček zdarma Doprava zadarmo 317
  Akčný balíček: Pumpa na penis HydroMax X40 + Crilex + Delay Spray
  Skladom

  Akčný balíček: HYDRO PUMPA HYDROMAX X40 NA ZVÄČŠENIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  Pôvodne: 169 €
  Ušetríte: 30 € (–18 %)

  139 €
 • EX 40 +A Akcia Tip + Darček zdarma Doprava zadarmo 326
  Akčný balíček: Hydro pumpa na penis HydroMax X40 Xtreme + Andrimax 120 kapsúl
  Skladom

  Akčný balíček: VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X40 NA ZVÄČŠENIE PENISU + ANDRIMAX 120 KAPSÚL, TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PENISU

  Pôvodne: 259 €
  Ušetríte: 30 € (–12 %)

  229 €
 • EX X 30 + C + D Akcia Tip + Darček zdarma Doprava zadarmo 314
  Akčný balíček: Hydro pumpa na penis HydroMax Xtreme X30 + Crilex + Delay Spray
  Skladom

  Akčný balíček: VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X30 NA ZVÄČŠENIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE+ LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  219 €
 • EX X40 +C + D Akcia Tip + Darček zdarma Doprava zadarmo 311
  Akčný balíček: Hydro pumpa na penis HydroMax Xtreme X40 + Crilex + Delay Spray
  Skladem

  Akčný balíček: VÁKUOVÁ PUMPA PRE MUŽOV HYDROMAX XTREME X40 NA ZVÄČŠENIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE

  229 €
 • Extreme X30 Novinka + Darček zdarma Doprava zadarmo 239
  Vákuová hydro pumpa na penis Bathmate - HydroExtreme 7

  Vákuová pumpa HydroExtreme 7 na zväčšenie penisu prenesie váš vodoliečebný tréning na novú úroveň. HydroExtreme 7 je momentálne najvýkonnejšia hydro pumpa na trhu. Má rovnako jedinečný celosvetovo patentovaný dizajn a prichádza s mnohými doplnkami , ako je ručná pumpa , ktorá pracuje vo vode po dlhšiu dobu a pre viac extrémnejšieho tlaku na penis. HydroExtreme je pumpa ktorá poskytuje maximálny zisk v prospech absolútneho pohodlia a kontroly.

  Je výkonnejšia ako Hydromax X30, X40

  Pôvodne: 229 €
  Ušetríte: 40 € (–17 %)

  189 €
 • extreme X40 Novinka + Darček zdarma Doprava zadarmo 242
  Vakuová hydro pumpa na penis Bathmate - HydroExtreme 9

  Vákuová pumpa HydroExtreme 9 na zväčšenie penisu prenesie váš vodoliečebný tréning na novú úroveň. Je to momentálne najvýkonnejšia hydro pumpa na trhu . Má rovnako jedinečný celosvetovo patentovaný dizajn a prichádza s mnohými doplnkami , ako je ručná pumpa , ktorá pracuje vo vode po dlhšiu dobu a pre viac extrémnejšieho tlaku na penis. HydroExtreme 9 je pumpa ktorá poskytuje maximálny zisk v prospech absolútneho pohodlia a kontroly.

  O číslo väčšia ako Hydromax Xtreme X30

  Pôvodne: 239 €
  Ušetríte: 40 € (–17 %)

  199 €

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 10.12.2022
Dobry den chcel by som si objednat bud vakuarnu alebo hydro pumpu ktora je z nich efektivnejsia a ma skvele vysledky ďakujem