Tehotenský test - Pregnancy Cassette

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

PEPINO - KAZETOVÝ TEHOTENSKÝ TEST - test pre skoré zistenie tehotenstva

Dostupnosť Skladom
Cena 2,08 € bez DPH
2,50 €    
Kód tovaru 924
Kategória Tehotenský test
 

PEPINO - KAZETOVÝ TEHOTENSKÝ TEST - test pre skoré zistenie tehotenstva

AKO PEPINO KAZETOVÝ TEST FUNGUJE?: Akonáhle sa oplodnené vajíčko zahniezdi v maternici, začnú bunky, ktoré tvoria budúci základ placenty, vylučovať do krvi a moču hormon HCG (Human chorionic gonadrotropin). Tehotenský test zisťuje prítomnosť hCG hormónu najnovšou technológiou - prostredníctvom špecifických protilátok viazaných na čiastočky koloidného zlata. Spoľahlivosť tejto metódy je >99%. Kazetový tehotenský test Pepino môže zistiť tehotenstvo už vo veľmi skorom štádiu, cca dva dni od zahniezdenia vajíčka v maternici.

SPOĽAHLIVOSŤ: Ak sa test vykoná podľa návodu, je jeho presnosť veľmi vysoká, podobná ako u tehotenských testov zo vzoriek moču, vykonávaných v odbornom laboratóriu. Počas laboratórnych skúšok vykonávaných na vzorkách moču tehotných žien bola zistená presnosť viac ako 99%. Väčšina liekov nemá na test vplyv, avšak rovnako ako u všetkých tehotenských testov môžu falošný pozitívny výsledok spôsobiť injekcie Chorigonu aplikované pri liečbe plodnosti a lieky obsahujúce hormón hCG.

USKUTOČNENIE TESTU: Pred plánovanou menštruáciou sa doporučuje použiť prví ranný moč. Po vynechanej menštruácií je možné použiť moč kedykoľvek počas dňa. 1. Vzorku moču odoberte do čistej a suchej nádoby. 2. Odtrhnite fóliový obal pozdĺž perforácie, vyberte kazetu a položte ju na rovný povrch. 3. Do kvapátka naberte moč. 4. Kvapátko držte vertikálne cca 1 cm nad malým guľatým otvorom, do ktorého kvapnite 3 kvapky vzorky moču (bez bublín). 5. Výsledok vyhodnoťte v okienku po 3 až 5 minútach. Výsledok nevyhodnocujte po uplynutí viac ako 5 minút. 6. Po použití test zlikvidujte.


VÝSLEDKY STE TEHOTNÁ - v okienku sa objavia dve ružové čiarky, jedna v časti C a jedna v časti T). Výsledok je pozitívny. Pokiaľ sa v okienku v priebehu doby hodnotenia objavia dve ružové čiarky, jedna čiarka v časti C a druhá v časti T, je výsledok testu pozitívny a vy môžete predpokladať, že ste tehotná. Jedna zo zobrazených čiarok môže byť svetlejšia ako druhá. Pokiaľ sa v priebehu doby hodnotenia objaví veľmi slabá čiarka v časti T a tmavá v časti C, doporučujeme test zopakovať znovu za tri dni s použitím vzorky prvého ranného moču. V ranných štádiách tehotenstva, keď je hladina tehotenského hormónu nízka, bude čiarka v časti T svetlejšia ako čiarka v časti C. S postupom tehotenstva sa hladina hormónu zvyšuje, a preto bude čiarka v časti T stále tmavšia. V prípade pozitívneho výsledku navštívte svojho odborného lekára, aby vám tehotenstvo potvrdil a spravil príslušné vyšetrenia.


NIE STE TEHOTNÁ - v okienku sa objaví jedna ružová čiarka len v časti C. Výsledok je negatívny. Pokiaľ sa v okienku v priebehu doby hodnotenia objaví len jedna ružová čiarka v časti C, je výsledok testu negatívny a vy môžete predpokladať, že nie ste tehotná.
Pokiaľ nedostanete menštruáciu, doporučujeme spraviť ďalší test za tri dni s použitím nového testu. Pokiaľ bude výsledok testu znovu negatívny a vy menštruáciu nedostanete, navštívte svojho odborného lekára.
Pozn.: Pokiaľ sa v časti C neobjaví žiadna čiarka, test nebol prevedený správne. Test zopakujte s novým zariadením presne podľa návodu na použitie.
Tak ako pri všetkých iných tehotenských testoch môžu určité výnimočné zdravotné stavy spôsobiť falošné pozitívne výsledky. Tiež v prípade neobvyklej bolesti alebo krvácania by sa mala každá žena poradiť so svojim gynekológom. Tento test nepoužívajte za účelom vylúčenia možnosti tehotenstva pred lekárskymi zákrokmi, užívaním liekov, alebo situáciami, ktoré by mohly ohroziť tehotenstvo. Za týmto účelom sa poraďte s lekárom.

OBSAH BALENIA 1 testovacie zariadenie v hermeticky uzatvorenom fóliovom sáčku, ktorý obsahuje jednorázový vysúšací prostriedok, kvapátko a kazetu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: