Tabletky na erekciu a potenciu - ROZPRACOVANÉ

Efektívna podpora erekcie? Najlepší produkt pohľadom našich zákazníkov.

Úlohou článku, ktorý práve čítate, je zamerať sa na veľmi rozšírenú chorobu mužského sexuálneho zdravia - poruchu erekcie. V dnešnej uponáhľaneej dobe nie sú ničim výnimočné čoraz viac sa stupňujúce sexuálne dysfunkcie. Medzi najrozšírenejšie patrí jednoznačne porucha erekcie. Muž má problém so stoporením penisu, prípadne s udržaním stoporeného penisu počas sexu. Aj keď sa jedná o pomerne chúlostivú tému, je potrebné tieto problémy riešiť, čo najskôr. Dôležitá je komunikácia medzi partnermi, pretože tento intímny problém je v prvom rade potrebné riešiť partnersky, aby sa predošlo zbytočnému stresu a traumatizovaniu oboch partnerov.

 

Penis je jednou z najkomplexnejších súčastí ľudského tela. O tom, že je zdrojom potešenia, nie je potrebné diskutovať. Lenže tento zdanlivo odolný orgán so sebou prináša celú radu možných zdravotných komplikácii. Podľa mnohých vedeckých štúdii je jasné, že súčasný životný štýl neprospieva nášmu sexuálnemu zdraviu. A práve na tomto orgáne sa rôzne zdanlivo drobné problémy ukážu vo veľkom - napríklad v podobe porúch erekcie. A práve tieto problémy vedia byť pre muža veľmi stresujúce.

 

Väčšina mužov vie, aké sú ich schopnosti v posteli. Vedia odhadnúť svoje limity a v prípade, že nemajú žiaden zdravotný problém, všetko funguje ako švajčiarske hodinky. Podľa štúdie publikovanej v časopise American Journal of Medicine 85 percent mužov vo veku 20 až 39 rokov tvrdí, že „vždy" alebo „takmer vždy" majú „zdravú, normálnu“ erekciu, čo znamená, že až 15 percent mužov v prvej dekáde ich života už má problémy s erekciou. V tej istej štúdii sa zistilo, že u mužov vo veku 40 až 59 rokov iba 20 percent uviedlo, že väčšinu času majú dostatočne silnú erekciu počas celej doby sexu. Z týchto štatistík je jasné, že problémy s erekciou sa s vekom zväčšujú, ale nevynechávajú ani mladých ľudí, ktorí by tieto problémy mať nemali.

 

Jedným z mnohých mýtov o poruchách erekcie je, že za ich vznik môže vek. To však nie je pravda. Vek len málokedy môže za vznik erektilnej dysfunkcie. Je však pravda, že porucha sa s rastúcim vekom stupňuje, vysvetľuje sa to však životným štýlom a emočným stavom. Nie je ničim výnimočným ani výskyt poruchy u mladých mužov z dôvodu rýchleho životného štýlu, stresu, nesprávneho stravovania, nedostatku pohybu, fajčenia… Vedci zistili, že porucha je spojená so znížením hladiny oxidu dusnatého v krvi a tým pádom dochádza k zníženiu prekrvenia tkanív.

 

 

Riešenie nadosah

Ako sme uviedli vyššie, dôvodom vzniku poruchy erekcie je klesajúca hladina oxidu dusnatého. Táto porucha spôsobuje zhoršené prekrvenie v panvovej oblasti a následné problémy s erekciou (teda s naplnením toporivého tkaniva krvou). Riešením sú najmä prírodné doplnky výživy, ktoré dokážu vyvolať tvorbu NO a následne zlepšiť prekrvenie spomínaných oblastí. 

 

Faktory prispievajúce ku problémom s erekciou

 • stres, psychická nepohoda
 • alkohol, cigarety
 • chronické ochorenie (ateroskleróza, cukrovka..)
 • vysoký tlak
 • Parkinsonova choroba
 • Skleróza multiplex
 • Chirurgické zákroky

 

Erektilná dysfunkcia však nesúvisí len s vaším telesným zdravím, ale aj momentálnym fyzickým, či psychickým rozpoložením. Nervozita a stres patria tiež k príčinám vzniku erektilnej dysfunkcie. Ak máte záľubu v alkohole a v nikotíne, mali by ste zvážiť ich konzumáciu a užívanie. Dôležitý je aj zdravý životný štýl. Nedostatok spánku, pohybu, veľa práce, ale aj obľuba mastných a vyprážaných jedál môže byť príčinou poruchy erekcie. Zastavte sa, a zmeňte aspoň na chvíľku svoj harmonogram, a určite nastane zlepšenie. Pri organickom pôvode erekcie ste už pravdupovediac odsúdení užívať lieky do konca života.

 

Pri liečení erektilnej dysfunkcie lekári zdôrazňujú, že je dôležité, aby mal muž zdravý nervový systém, ktorý vedie impulzy z mozgu chrbtovým kanálom až do penisu. Podstatné sú aj zdravé svaly v penise a tiež dostatok oxidu dusnatého. Podľa urológov je najideálnejšou voľbou liečba, ktorá nebolí, je neinvazívna, vysoko účinná aj cenovo dostupná. Siahnuť môžete okrem zmeny životného štýlu po troch možnostiach. Prvou je užívanie tabletiek kombinovanými s prístrojmi a psychosexuálnou liečbou. Druhá možnosť predstavuje použitie injekcií a gélov priamo do penisu. Tretia možnosť spočíva v chirurgickej liečbe, ktorá sa používa len veľmi zriedkavo a tak najpopulárnejšou možnosťou aj naďalej zostávajú tabletky, ktoré majú účinnosť od 40 – 90%.

 

Podľa urológov na Clevelandskej klinike, je zdravý krvný obeh kľúčom k zdravej erekcii a nie je nič, čo by povzbudzovalo krvný obeh lepšie ako aeróbne cvičenie. Nielen že vás udrží v dobrej kondícii, ale vytvára aj zásoby oxidu dusnatého, ktorý pomáha udržiavať kvalitné erekcie po dlhú dobu. Vhodnými športami sú beh a bicyklovanie - i keď už samotné cyklistické oblečenie a sedadlo bicykla nie sú príliš uspôsobené na tieto účely keďže stláčajú genitálie do neprirodzenej polohy .

 

Prestaňte s fajčením

V štúdii, ktorá sa uskutočnila na univerzite v Kentucky výskumníci zistili, že keď požiadali mužov, aby ohodnotili svoj sexuálny život na stupnici od 1 do 10, muži, ktorí fajčili, uvádzali v priemere čísla okolo 5, zatiaľ čo nefajčiari hodnotili v priemere číslom 9. Jedným z dôvodov je, že fajčenie je známa príčina impotencie a existujú určité dôkazy o tom, že fajčenie ovplyvňuje silu a veľkosť erekcie. V jednej štúdii výskumníci dokonca zistili, že penisy fajčiarov sú menšie. Okrem poškodenia krvných ciev môže fajčenie spôsobiť poškodenie samotného tkaniva penisu, čím sa zníži elasticita.

 

V nasledujúcich odstavcoch sa už zameriame na našu jednotku na trhu. Popíšeme jeho zloženie garantované výrobcom, ktoré prešlo náročným schvaľovacím bezpečnostným procesom a mnohoročnými klinickými štúdiami.

 

ANDRIMAX

Prípravok Andrimax zlepšuje celkové fyzické a psychické zdravie, a podporuje vitalitu. Zabezpečuje normálnu činnosť svalov a optimalizuje duševný stav a výkon. Prípravok Andrimax dokáže zabezpečiť zväčšenie penisu, väčšiu tvrdosť a pevnosť penisu, vyššiu sexuálnu výdrž a vyššiu chuť na sex (vyššie libido). Vplýva aj na normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickej činnosti, prispieva k zníženiu miery stresu a vyhorenia. Pomáha udržiavať normálnu funkciu pohlavných orgánov, vrátane erekcie a hormonálnej aktivity. Zvyšuje plodnosť a sexualitu. Dokáže zabezpečiť podporu fyzickej aktivity zlepšenie fyzickej kondície a vytrvalosti. Zlepšuje mikrocirkuláciu krvného systému a pružnosť ciev. Na základe svojich účinných látok, ktoré prezentujeme nižšie dokáže znižvať únavu a podporovať celkovú vitalitu organizmu. Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon - a tieto problémy im výraznou mierou znižujú sebavedomie.

 

 

ANDRIMAX - v čom mi môže pomôcť?

 • normálne funkcie pohlavných orgánov - erekcia a hormonálna aktivita,
 • plodnosť, sexualita, fyzické a psychické zdravie, vitalita,
 • normálna funkcia prostaty,
 • mikrocirkuláciu krvného systému, duševnú rovnováhu,
 • podpora fyzickej aktivity,
 • erekcia, vitalita, únava, sexuálne zdravie,
 • normálna činnosť cievnej sústavy,
 • normálna činnosť svalov.

 

Najdôležitejšie účinné látky v najpredávanejšom prípravku - ANDRIMAX

 

L-arginín - aminokyselina, ktorá sa rokmi štúdií osvedčila ako látka vhodná na liečbu porúch erekcie, potencia, libida či neplodnosti. Na základe rôznych experimentov je overené, že L-arginín napomáha zlepšiť prietok krvi v oblasti pohlavných orgánov, tiež napomáha vylučovaniu rastového hormónu a zlepšuje kvalitu intímneho zdravia.

 

Maca (Lepidium meyenii) je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné afrodiziakum. V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už pod dlhé storočia. Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je častou príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie. Je bohatá na minerály vápnik a draslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok, viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín. Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín D a vitamín E.


Tribulis terrestris (Kotvičník zemný) sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosterónu. Neskôr sa ukázalo, že ide o rastlinu ovplyvňujúcu libido a potenciu. A následné štúdie dokázali, že zvesti o pozitívnych skúsenostiach pôvodných obyvateľov sa zakladali na pravde. Kotvičník dokonca dokáže pozitívne vplývať aj na zdravie prostaty.


Gingko biloba Gingko biloba je dobre známy strom, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našich parkoch či botanických záhradám. Domovom gingka je však Čína. Gingko biloba patrí medzi najstaršie organizmy na svete. Je to jediný druh z celej čelade gingkovitých. Gingko sa vo výživových doplnkoch používa najmä na zlepšenie pamäte a pozornosti.

 

Panax ginseng (ženšen) – Ženšen je v našich podmienkach známy najmä z tradičnej čínskej medicíny a energetických nápojov. Ženšen je považovaný za účinný životabudič – preto ho nájdete aj v energy drinkoch. Ženšen ovplyvňuje aj libido, čo je z pohľadu erekcie žiadúci efekt.

 

Schizandra čínska (Schizandra chinensis) pochádza z Číny, Japonska a južného Sachalinu. V tradičnej čínskej medicíne sú jej plody pre výnimočne koncentrovaný obsah zdraviu prospešných látok používané už tisícky rokov. Hlavnou účinnou látkou rastliny je látka zvaná Schizandrin a Gomisin A. Pre medicínske účely je možné použiť všetky jej časti vrátane koreňov. Najväčšie využitie majú plody, ktoré tvarom i vzhľadom pripomínajú plody červených ríbezlí. Vzhľadom k mimoriadne podporným účinkom pri liečbe niektorých chorôb súčasného, tzv moderného" a často stresujúceho životného štýlu sa schizandry čínskej v celom svete venuje značná pozornosť.

 

ANDRIMAX je riadne notifikovaný na Ministerstve Zdravotníctva a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu!

 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok Andrimax:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 97% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 90% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 98% klientov odpovedalo áno

 

„Výborný prípravok, výsledky sa u mňa dostavili už po 2 týždňoch užívania.“

 

„Výsledky sú prekvapujúco presvedčivé, všimla si ich aj moja partnerka, konečne to medzi nami znova iskrí v posteli“

 

„Určite odporúčam každému, stojí to za vyskúšanie. U mňa sa väčšina bodov písaných v popise prípravku splnila, čiže som spokojný.“

 

Radi by sme ešte upriamili vašu pozornosť na novú formu prípravku ANDRIMAX. Prípravok sa nazýva ANDRIMAX ERECTA 5X25ml. Tento prípravok je rovnaký zložením klasickému Andrimaxu, avšak je vyrobený v tekutej forme, ktorá zabezpečuje rýchlejšie vstrebávanie, rýchlejší účinok a je k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek (aj na cestách).

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.