V zajatí objatí (časť prvá)

3, 2, 1... štart! alebo Začiatok milostného života Stely Borovej

     Je taká skvelá vec, ja tomu hovorím spanie na spôsob rajskej záhrady. Nech už to znie akokoľvek úžasne, je to celkom obyčajný nahý spánok. Ak ste to už niekedy skúšali, určite chápete všetky tie výhody snívania bez pyžama. Áno, popísali sa o tom už mnohé menej či viac kvalitné štúdie, ale stačí raz zažiť a viac nepotrebujete žiadne múdrosti. Rada sa dotýkam svojho nahého tela, hoci aj nemá ideálne miery a chybičiek by sa na ňom našlo na poriadne dlhý zoznam. Milujem, keď sa saténová perina ľahučko kĺže po mojej hladkej pokožke a jemne ma šteklí na citlivých miestach. Ešte lepšie ale je, ak vedľa vás leží niekto naladený na rovnakú nôtu. Dve nahé spiace telá vytvárajú okolo seba energiu, ktorá sa stáva zdrojom neopísateľne dráždivého pocitu. Lenže takúto intimitu si nemôžete dovoliť s hocikým, pretože signál, ktorý vaše nahé telo vysiela, by mohol byť pochopený nesprávne. Z toho dôvodu mám v zálohe ešte jednu príma záležitosť.

     Verím, že aj vy máte svoj súkromný rebríček drobností, ktoré vás vedia uspokojiť, ba možno navodiť niečo veľmi podobné šťastiu. U mňa nasleduje hneď za nahým spaním objatie. Aj o výhodách objatia sa už popísalo kadečo, u mňa sa však práve vďaka tomuto krásnemu gestu spustila lavína, ktorú viac nejde zastaviť.

***

     Aby ste lepšie pochopili, kto je to Stela Borová, je nutné sa presunúť na úplný začiatok môjho milostného života. Pre niekoho môže znamenať strata panenstva bezvýznamný akt, vďaka ktorému zo seba konečne zhodí spoločnosťou opovrhované bremeno. Pre mňa to bol ale zlomový bod, citeľná hranica medzi nevinným dievčaťom a ctižiadostivou ženou.

     Len okrajovo by som rada spomenula, že moje štúdium bolo vždy chaotické. Uprednostňovala som skôr prirodzenú inteligenciu a šarm pred núteným trápením sa v škole. Mojím snom vždy bolo uplatniť sa v módnom priemysle. Nie ako modelka, skôr ma lákalo niečo viac umeleckejšie. Po strednej škole som sa zamestnala v luxusnom obchode so športovým oblečením a čakala na svoj veľký deň. Ako nedočkavá devätnásťročná panna som pred mužmi klopila zrak a svojím výstredným vzhľadom sa snažila prekrývať vlastnú ostýchavosť. Niežeby som bola plachá, skôr som sa považovala za výraznú a rýchlo reagujúcu osôbku, ale keď si ma začal chlap obdivne prezerať, okamžite som znervóznela. Svetlofialové vlasy zvýraznené tattoo strihom, pričom na vyholenej strane som mala v spánkovej oblasti zostrihnutú hviezdu, drobný pírsing na nose a pavučinové tetovanie na ramene mali zo mňa urobiť nedostupnú mrchu. Lenže potom prišiel do obchodu on, môj prvý chlap, a ten ma okamžite prekukol.

erotický_román_1

Si krásna, bellissima, ale nechápem, prečo v sebe potláčaš ženskosť.“

      To bol Benito Rossi, Talian a jediný muž na svete, na ktorého nedám dopustiť. Bol oveľa starší odo mňa, no dohodnime sa, že vek nebudeme spomínať. V tom okamihu bolo dôležité, že jemu jedinému som sa vydržala dívať do očí. Bol šarmantný, sympatický a dobre udržiavaný. Už si presne nepamätám, čo si v obchode kúpil, ale viem na sto percent, že bol šestnásty február. Úplne všetko na ňom sa mi zdalo úžasné. Dokonca aj prešedivené vlasy a pletený sveter.

Piješ kávu?“ spýtal sa, keď mi platil za nákup.

Radšej cappuccino, ale pozvania od neznámych starších pánov aj tak neprijímam,“ odvrkla som stroho.

Môžem ťa počkať po práci v kaviarni nad obchodom. Neplánujem ťa nikam zatiahnuť a ublížiť ti. Prego!“ zaprosil tak zvodne, že som jednoducho musela súhlasiť.

Dobre, ale iba jedno cappuccino,“ dušovala som sa, hoci mi bolo jasné, že tohto muža chcem vídať denne. Taliansky šarm je taliansky šarm.

     Nič som o ňom nevedela. Mohol to byť úchylák, vrah či lámač ženských sŕdc. Celkom pokojne mohol mať rodinu, oddanú ženu a krásne deti. Lenže, keď máte devätnásť, takéto drobnosti sú vám úplne ukradnuté. Akonáhle sa vám pri niekom nielenže rozbúcha srdce, ale aj rozpáli úzky priestor v nohavičkách, potom neriešite vôbec nič.

Tak povedz, bella di notte (takto mi hovoril často a malo by to byť niečo ako večernica, lebo moje meno Stela údajne znamená v preklade z latinčiny hviezda), prečo v sebe potláčaš ženskosť?

     Iste, narážal na môj vzhľad, ale ja som nevedela, ako mu mám vysvetliť, že jednoducho chcem vyzerať odvážnejšia, skúsenejšia, priebojnejšia či drsnejšia než v skutočnosti som. Jemu som ale nemusela vysvetľovať vôbec nič, pochopil to ihneď.

Ak mi dovolíš vídať ťa častejšie, ukážem ti, kto vlastne v skutočnosti si,“ povedal mi v ten večer po cappuccine, keď sme sa pri rozlúčke priateľsky objali. To bolo prvé objatie, ktoré mi venoval, no určite nie posledné.

     Po našom štvrtom rande som Benitovi dovolila už aj nejakú tú intímnosť. Cítila som sa ako na hojdačke, so zvláštnym dunením v bruchu. A pritom nešlo o sex v pravom slova zmysle. Prvý muž môjho života si nechal záležať, aby som na svoj premiérový sexuálny zážitok nikdy nezabudla. Stačili letmé dotyky a tiché objatie, aby mi pomohol odkryť aj tie najtajnejšie erotogénne zóny môjho tela.

Tesoro mio! Miláčik! Žena má mnoho skvelých vlastností, pričom jednou z nich je aj to, že dokáže prežiť orgazmus na niekoľko spôsobov. Ja dnes ešte nenechám vyletieť z nohavíc svojho vrabčeka, budeme sa inšpirovať tvojimi kukučkami.

     Povolil mi podprsenku a pevne zovrel do dlaní moje prsia. Potom sa s nimi hral tak, ako keby sa snažil vyformovať cesto do správneho tvaru. Keď ale zovrel moje bradavky medzi dva prsty a začal po nich jemne prechádzať jazykom, pocítila som to, o čom som dosiaľ iba čítala v románoch a nevedela si to predstaviť. Inštinktívne som sa začala svojou vagínou obtierať o jeho nohu, no ten pocit, ktorý pulzoval z mojich pŕs a zaplavoval celé moje telo, ma takpovediac paralyzoval v sladkom kŕči. Žiadostivo sa zmocnil mojich pier a ticho zastonal. Jeho vášnivé bozky som mu opätovala, načo on opečiatkoval svojimi perami nielen moje prsia, ale aj bruško. Prešiel až k magickému trojuholníku, ale tam sa zastavil a vrátil sa zase späť ku kukučkám (ako ich on nazýval). Svoju nohu som vopchala medzi jeho nohy a pocítila pevnosť zdatného údu. Ani jedným slovkom nespomenul, že by zo mňa najradšej strhal všetky šaty a napasoval ho do mňa. K tomu sa mi priznal až oveľa neskôr. V tú noc ma priviedol k vrcholu celkom nevinne. Bolo to krásne, čisté a nezabudnuteľné.

     Takto nejako sa začal rozbiehať môj milostný život. Benito mi ponúkol síce iba malé sústo, ale silne návykové. Nestačilo mi a potrebovala som viac.

 

Ako som začala obchodovať s abbracci

     Niekde som čítala, že nositeľky mena Stela sú veľmi majetnícke. Môže byť na tom niečo pravdy, pretože od okamihu, ako som spoznala Benita, chcela som byť iba s ním. Samozrejme, s dievčenskou trucovitosťou a ženskou zvodnosťou sa mi celkom schopne darilo ukradnúť si z jeho času čo najviac. Dodnes nechápem, či ma ten očarujúci Talian naozaj miloval natoľko, že by pre mňa urobil čokoľvek, alebo som bola iba jeho pokusný králik k tomu, ako veľmi je možné prerobiť jednu ľudskú bytosť.

    Pre mňa bol Benito vždy iba Benito, ale ukázalo sa, že ma celkom dobré kontakty a v Európe ho poznajú aj ako pána „Pigiama“. To preto, lebo sa preslávil návrhom unikátnej kolekcie pánskeho pyžama. Ja, milovník nahého spania, som to síce nedokázala adekvátne oceniť, to ale nemenilo nič na tom, že táto kolekcia mu priniesla celkom slušný balík. Založil si malú módnu firmu, v ktorej ma zamestnal. Mojou prvou úlohou bolo navrhnúť dámske dáždniky s jemne šteklivým podtónom. Skúsila som jahody plahočiace sa v smotane, pričom celé som to dala do čierneho podkladu, ale to Benitovi pripadalo príliš obyčajné. Potom som prišla s nápadom vložiť do erotického čísla 69 jednoducho načmárané postavičky, ktoré sa objímajú. Tento návrh prešiel a moja kariéra v módnom priemysle nabrala obrátky. Niekde tu som ale v podstate začala obchodovať aj s abbracci, alebo ak chcete, povedzme to po našom, začala som kupčiť s objatím. 

     V tom čase som zažila pod Benitovým dozorom aj vizuálny prerod. Nikdy ma k ničomu nenútil, ale nenápadnými gestami naznačoval, čo sa mu páči a ja som sa na hodenú návnadu vždy chytila. Stala sa zo mňa dáma so všetkým, čo k tomu patrí. V prípade, že dostal chuť vidieť ma v minišatách, tak ma zobral do obchodu a taktne mi naznačil, ktoré mi najviac pristanú.

     Keď mi chcel nadhodiť, že sa mu páčia ryšavky, nechal na svojom stolíku tri dni po sebe ležať časopis s červenovlasou kvetinárkou. Pochopila som, že drsné dámy sa mu nepáčia. Vo vzťahu aj sexe mal rád nehu, trpezlivosť a láskavosť. Istý čas som si myslela, že takto to vyhovuje aj mne. 

     Keď sme s Benitom oslavovali prvý rok nášho spoločného zoznámenia, tak ma prekvapil náhlou otázkou:

„Amore mio, vezmeš si ma?“

     Bez akéhokoľvek zaváhania som pristala a on pripravil na víkend veľkú zásnubnú párty. Bolo na nej také obrovské množstvo ľudí, že s Benitom sme sa takmer nevideli. Posmelená vínom a nabudená zvedavosťou objavovať dosiaľ nepoznané, som sa pustila do rozhovoru s istým modrookým fotografom. Myslím, že sa volal Marko, ale jeho meno nehrá v mojom príbehu žiadnu rolu.

„Vieš, vždy, keď vidím, akí sú dvaja ľudia šťastní, chce sa mi plakať,“ zveril sa mi prosto a ja som ho objala. Lenže sme sa k sebe pritúlili viac ako by sa dvaja neznámi ľudia pritúliť mali. On cítil na svojej hrudi moje prsia a ja na sebe jeho úd. Bolo to príjemné, jemne mi prechádzal rukami po chrbte a bradou hladil moje vlasy. Silno som zvierala prstami jeho svalnaté ramená a letmo obtrela svoje líce o jeho. Takto sme tam stáli veľmi dlho a keď sme sa s obrovským sebazaprením od seba odtrhli, zavtipkoval:

„Objímaš naozaj úžasne, celkom pokojne by si sa tým mohla živiť.“

      Vtedy mi zasadil chrobáka do hlavy a ja som si uvedomila, že k svojmu životu potrebujem oveľa viac objatí než sa mi dosiaľ dostávalo. Dva dni pred sobášom s Benitom som toho neznámeho fotografa stretla náhodne v meste. Pustili sme sa do reči a on prehlásil:

„Rád by som si s tebou zopakoval to úžasné objatie. V živote ma nikto tak krásne neobjímal.“

     Nato sme šli k nemu domov a celú noc sme sa objímali. Viem, čo si teraz asi myslíte, ale my sme sa naozaj iba objímali. S prepletenými prstami, nohami, nenápadnými pohladeniami a podotýkam, že úplne oblečení. Najviac sa nám páčila poloha lyžice. Aj keď sme obaja cítili sexuálne vibrácie, k žiadnym výraznejším intímnostiam nedošlo. Keď som nadránom odchádzala z jeho bytu, načarbala som na papier svoje číslo a žartovne dodala:

„Ak sa ti zachce ešte niekedy objímať, alebo vieš o niekom, kto by to potreboval, zavolaj.“

     On už síce nezavolal, ale na jeho odporúčanie sa začali ozývať ďalší. Prišla som na to, že sú ochotní za to dokonca aj platiť. Telefonovalo mi tiež niekoľko žien. Neskôr som na internete našla iné podobne zmýšľajúce „podnikateľky“. To ma upokojilo, pretože som sa začala obávať, že snáď bláznim. Už sa nepredávali iba moje abbracci dáždniky, ale aj teplo mojej náruče, ktoré malo navždy patriť iba môjmu manželovi. Po svadbe musel ale Benito kvôli práci na dlhšie odcestovať a ja som tak mohla svoj nový biznis naplno rozbehnúť. Prenajala som si byt v centre mesta a prijímala objednávky na objatia. Ibaže som iba človek, žena a hriešnik. Ak sa takto zahrávate s ohňom, môžete sa popáliť. Alebo si svetlom z neho posvietite do trinástej komnaty. Mojou náručou prešli niekoľkí muži a musím sa priznať, že pri mnohých z nich som mala sto chutí porušiť svoje zásady. Hlavne, keď som mala svojho muža ďaleko od seba.

     Trinásta komnata však už bola odomknutá, stačilo ju otvoriť. A tým, kto postrčil vrátka od nej, bol Pablo, môj prvý milenec.

                                                                                          (...časť druhá...už čoskoro)

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.